Cupa ''VALURI DE CRAP'', EDITIA A IV-A, 2015.

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cupa ''VALURI DE CRAP'', EDITIA A IV-A, 2015.

Mesaj Scris de razvan negru la data de Sam Ian 17, 2015 9:23 pm

Rezumarea primului mesaj :

Daca anuntam din timp regulamentul concursului avem toate sansele sa organizam un concurs cu toate locurile ocupate !
razvan negru
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 36
Localizare : GALATI
Data de inscriere : 16/04/2012

Sus In jos

Re: Cupa ''VALURI DE CRAP'', EDITIA A IV-A, 2015.

Mesaj Scris de IonutC la data de Joi Mai 28, 2015 9:10 am

DACA AI FI CITIT SI CE S-A SCRIS PE PAGINA DE FACEBOOK A CONCURSULUI AI FI VAZUT URMATOAREA POSTARE SCRISA TOT DE REMUS : 
,,APARENT AM FOST INFORMAT GRESIT IN PRIVINTA LUI COJOCEA SI IMI CER SCUZE FATA DE EL, BALACEALA AU FACUT-O RAZVAN NEGRU SI ADRIAN BROSTIC .... URAT DIN PARTEA VOASTRA BAIETI ... NU CRED CA PE LA CONCURSURILE LA CARE ATI MAI FOST, LUMEA FACEA BAIE SI GALAGIE PE BALTA.''
PE TEMA ACESTUI SUBIECT MA ABTIN, DEOARECE ,,DIN AUZITE'' NU IMI POT FORMA O OPINIE CONCLUDENTA ASUPRA A CEEA CE S-A INTAMPLAT. 
ANUL TRECUT CAND REMUS A PROPUS/ORGANIZAT CONCURSUL DE CASTING A FOST IN REGULA. ACUM IMPREUNA CU LAURENTIU SI-AU SACRIFICAT O ZI DIN TIMPUL LOR LIBER PENTRU A STABILI DIRECTIILE DE PESCUIT DIN CADRUL CONCURSULUI, IMPREUNA CU D-L CIUPITU SI CALCIU, DACA AM RETINUT BINE. FIECARE A DAT O MANA DE AJUTOR SI VA DA SI IN CONTINUARE DACA VA FI NECESAR. NU CRED CA 2-3 SFATURI DIN PARTEA UNUI PESCAR EXPERIMENTAT IN COMPETITIILE CRAPISTE AR PUTEA DAUNA ORGANIZARII UNUI CONCURS, DIMPOTRIVA CU CAT TOTUL ESTE MAI BINE PUS LA PUNCT, CUM ATAT VOM AVEA TOTI DE CASTIGAT. 

IN INCHEIERE, O SA APELEZ LA DEX PENTRU O DEFINITIE : ASOCIATIE : ,,GRUPARE DE PERSOANE CARE, PE BAZA UNEI INTELEGERI, PUN IN COMUN CONTRIBUTIA FINANCIARA, CUNOSTINTELE SAU APORTUL LOR IN MUNCA, PENTRU REVITALIZAREA UNOR ACTIVITATI IN INTERES COMUN, COMUNITAR ETC.'' CU TOTII NE AFLAM SUB ACEIASI CUPOLA A ACELEIASI ASOCIATII, AR TREBUI SA FIM MAI UNITI, ORGOLIILE AR TREBUI SA FIE INLOCUITE DE PRIETENIE SI FAIR PLAY, RAZVAN LA RANDUL LUI ARE PERFECTA DREPTATE, ASTFEL DE ACTIUNI DAUNEAZA IMAGINII NOASTRE. EU MA ASTEPTAM LA UN ALT DEZNODAMANT AL ACESTUI CONCURS, AVAND IN VEDERE A A FOST UNUL AMICAL, DAR DIN NEFERICIRE PREA MULTI INCA AU RAMAS LA STADIUL DE A-SI STRANGE JUCARIILE SI DE A PLECA ACASA IN CAZUL IN CARE LUCRURILE NU SE INDREAPTA IN DIRECTIA DORITA, NEFIIND PRIMUL CAZ DIN ACEST AN. PE VIITOR, TREBUIE SA INVATAM DIN ERORILE COMISE, SI SA LE CORECTAM. PANA LA URMATORUL CONCURS, FIRE CAT MAI INTINSE TUTUROR, S-AUZIM DE BINE!

Ultima editare efectuata de catre IonutC in Joi Mai 28, 2015 9:16 am, editata de 2 ori

IonutC
pescar de cinci stele
pescar de cinci stele

Data de inscriere : 26/11/2013

Sus In jos

Mesaj Scris de IonutC la data de Joi Mai 28, 2015 9:13 am

Scuzati Caps Lock-ul, nu a fost cu intentie, cred ca am apasat ceva gresit din bara de deasupra comentariului.  Very Happy

IonutC
pescar de cinci stele
pescar de cinci stele

Sus In jos

Mesaj Scris de razvan negru la data de Joi Mai 28, 2015 10:03 am

poate invatati odata sa nu mai mancati BORS ..............
DE UNDE PANA UNDE AM FACUT EU BAIE .............??????????????????????
daca ma vazut cineva facand baie sa spuna pe acest forum , daca nu astept scuzele de rigoare .....
si nu ma intereseaza daca cineva isi cere scuze dupa ce acuza fara sa aiba nici o dovada !!!!!!

PE TEMA ACESTUI SUBIECT MA ABTIN, DEOARECE ,,DIN AUZITE'' NU IMI POT FORMA O OPINIE CONCLUDENTA ASUPRA A CEEA CE S-A INTAMPLAT. 
abtinete odata !!!!!!!!!!
Ionut .....nu stiam ca esti avocat .......scuze tata ! ! !

razvan negru
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexandru la data de Joi Mai 28, 2015 12:35 pm

Va citez, cu tot respectul, parte din articolul 4 al Regulamentului acestui forum: ''Nu jigni, nu declansa scandaluri. Faptul ca esti nervos, chiar daca ai dreptate, nu îti scuza comportamentul.  Chiar daca sunt folosite stelute, "beep"-uri în loc de cuvintele explicite, acest lucru nu ajuta cu nimic pentru ca aici intentia conteaza.''
In calitate de administrator al forumului, va rog, la fel de respectuos, sa respectati aceste reguli.

Alexandru
Admin
Admin

Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de REMUSGL la data de Joi Mai 28, 2015 2:22 pm

REMUSGL
Admin
Admin

Data de inscriere : 21/02/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de naspet la data de Joi Mai 28, 2015 6:06 pm

Pacat mare pacat Ionut daca scrii cu caps se cheama ca strigi la noi ...ei asta chiar e jignitor .Despre amenajarea standurilor cred ca ar trebui sa te informezi omule suna -l pe dl Ciupitu si-ti spune cine batea duminica dimineata tarusi cu numere pe balta .
Ionutule (a se citi un alint ,dezmierdare,nicidecum peiorativ ) esti bun pescar  nu neaga nimeni dar nu strica din cand in cand sa fii mai MODEST (acum strig eu ) 

Va pup si va doresc o zi numai zambet .
Aurel cel de-al doilea balacel

Apropo anul trecut a fost un concurs pe moara vlasiei unde in spirit de gluma oamenii printre altele au shimbat mulinetele pe bete .si alte glumite nevinovate ...

naspet
initiat
initiat

Data de inscriere : 05/03/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de IonutC la data de Joi Mai 28, 2015 7:41 pm

Trebuia sa cititi si a doua postare a mea in care am mentionat eroarea si scuzele de rigoare pentru ca am scris cu caps lock. Sambata in timp ce am pescuit la concursul de la canalul lui Durbaca stiu ca Laurentiu, Remus si Virgil i-au ajutat si ei pe d-l Calciu si Ciupitu cu directiile, ba chiar am si vazut o poza din aceea zi postat pe Facebook. Sper ca am lamurit destul de clar lucrurile, mai multa atentie pe viitor Very Happy  

IonutC
pescar de cinci stele
pescar de cinci stele

Sus In jos

Mesaj Scris de naspet la data de Joi Mai 28, 2015 9:19 pm

Realitate nu este intodeauna cea pe care vrem noi sa o credem .!!

naspet
initiat
initiat

Data de inscriere : 05/03/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de REMUSGL la data de Vin Mai 29, 2015 1:09 pm

Clasare Numele echipei Componenta echipei Stand Total kg Cel mai mare peste Numar pesti
1 Remix Fishing I (SC. COMDATA SERVICE SRL) Laurentiu Ghilase, Ionel Alexandru, Adrian Toader 4 164.39 11,48 95
2 Remix Fishing II Ionut Constantinescu, Stan Cosmin, Drobota Remus 18 108,99 12.35 55
3 Pro Carp Team (SC. NADICER SRL.) Cristian Trandafirescu, Virgil Balaita, Ani Daniel 10 70,85 6.47 41
4VALURI DE CRAP I Ionel Ciupitu, Dan Calciu 17 61,77 2.74 40
5BECCARP TEAM Razvan Negru, Adrian Brostic, Ionut Gheorghe14 53,62 3.04 34
6VALURI DE CRAP 2 Stelian Bancila, Nicolae Stan, Viorel Cristian 3 50,07 6.06 20
7Hilerin Paul, Radu Vasile, Vali Mateiciuc 2 49.80 5.97 29
8IRON CARP (Captura 11,33) Sarghie Ionut, Raclaru Gabriel, Andrei Stefan 1 39.18 11.33 17
9 Stefan Sorin, Popovici Daniel, Dumitrescu Emilian 19 29.17 4.17 19
10Gogoasa Viorel, Adrian Cojocea, Aurel Tofan13 28.48 2.62 18
11Miron Alexandru, Ciocirlan Marius 20 15.5 2.33 10
12Vlad Tiberiu, Carimb Cristian, Carimb Dragos 5 9.49 2.27 7
13Zbarnea Catalin, Lazarini Marius, Ichim Ciprian 16 6.58 1.88 3
14KARP KILLER TEAM Szantho George, Dragan Anton, Sarau Marian 12 3.62 1.92 2
Poate alta data nu mai plimbati pestii de la unul la altu ... se stiu ei care sunt ... Dumnezeu nu doarme !!!

Ultima editare efectuata de catre REMUSGL in Mar Iun 23, 2015 6:15 pm, editata de 1 ori

REMUSGL
Admin
Admin

Data de inscriere : 21/02/2014

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexandru la data de Sam Mai 30, 2015 8:48 am

Multumesc pentru ajutor, REMUSGL!

Admin
Admin

Varsta : 49
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de dan calciu la data de Mier Iun 03, 2015 9:44 pm

Dragi prieteni pescari ai asociatiei VALURI DE CRAP, va rog sa terminati definitiv cu ORGOLIILE si comentariile nefondate. Daca este cineva nemultumit de concursul organizat de mine ca reprezentant al APSF si PRIETENII "VALURI DE CRAP"  sa ma contacteze tel. 0741359774
Sa nu uitam de ce sintem in aceasta asociatie [rog a se citi regulamentul si cum sa infiintat] si APORTUL pentru toate activitatile, la care UNII nu au interes si sint multe de spus dar vom vorbi la sfirsitul anului 2015 inceputul anului 2016 . Balizare pe malul opus sa facut in doua zile. Prima zi sa facut o deschidere ptr fiecare stand care avea o inclinatie spre baraj de catre Ciupitu,Ghilase,Balaita si Drobota iar eu m-am ocupat de standuri [defrisare si distante]de dimineata cu Jhon. Ziua 2 Ciupitu a refacut deschiderile iar eu am aliniat standurile si atit.Intrebari???
dan calciu
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 48
Localizare : galati romania
Data de inscriere : 16/02/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de dan calciu la data de Mier Iun 03, 2015 10:03 pm

Pentru toti participantii la concurs a EXISTAT UN ARBITRU si regula CONTESTATIEI si apropo DUPA RAZBOI MULTI VITEJI SE ARATA ,asa ca nu mai faceti comentarii pe forum .
Cautati si gasiti raspunsul in voi insiva.Dumnezeu sa ne ajute si sa ne lumineze !
RESPECT PENTRU TOTI.
dan calciu
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Sus In jos

Mesaj Scris de dan calciu la data de Mier Iun 03, 2015 10:10 pm

Urmatorul concurs pe 1,2,3,4 octombrie de calitate [cei mai mari 10 pesti] dar vorbim dupa 25 iunie
dan calciu
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Sus In jos

Mesaj Scris de razvan negru la data de Mar Iul 07, 2015 9:28 am

dan calciu a scris:Urmatorul concurs pe 1,2,3,4 octombrie de calitate [cei mai mari 10 pesti] dar vorbim dupa 25 iunie
suntem in iulie !!!!!!!!!!!!
prea multa liniste !
helloooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!
razvan negru
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Sus In jos

Mesaj Scris de razvan negru la data de Mar Iul 07, 2015 9:29 am

lol!
razvan negru
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum