comentariu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

comentariu

Mesaj Scris de idementul la data de Mier Mai 15, 2013 11:04 am

Dom' admin.imi permit sa va atrag atentia asupra unei...mici greseli:Sub avataruri,bara aceea care la unii se inverzeste iar la altii se inroseste,aceea de la 0%-100%,mai exact,langa ea, scrie "bara warn"; ''warn''-a avertiza,a preveni(engl.)
Dupa umila mea parere,cred ca a-ti vrut sa scrieti""warm""-cald,calduros,incins(tot engl.) in cazul acesta (warm) ar fi mai aproape
de...semnificatia acelei bare.Nu de alta ,da' ne viziteaza atata lume site-ul si....na!!!
Asa ca va rog,respectuos,face-ti modificarea necesara,dat fiind faptul ca,subsemnatul nu mai are...''.forta'' sa efectueze aceasta...manevra
Va multumesc,anticipat ,pentru intelegere!! Laughing Laughing
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 55
Localizare : La mine.......acasa
Data de inscriere : 04/02/2011

Sus In jos

Re: comentariu

Mesaj Scris de Trandafirescu Cristian la data de Mier Mai 15, 2013 6:38 pm

Declar razboi celor care imi supără partenerul!!!
Trandafirescu Cristian
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 43
Localizare : Galati
Data de inscriere : 02/01/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexandru la data de Vin Mai 17, 2013 8:07 am

Semnificatia barei warn este, intr-adevar, aceea de a-i arata posesorului ca este sau nu avertizat de catre moderator. Culoarea verde a barei warn indica faptul ca utilizatorul respectiv nu a primit nici o avertizare din partea moderatorului; culoarea rosie indica maximul de avertisment. De exemplu: utilizatorul de mai sus are maximum de avertizari posibile. De aceea bara warn indica culoarea rosie. In nici un caz rosul nu arata ca acesta ar fi ''hot'' sau in calduri. Acesta nu este un site matrimonial, cum bine ar trebui sa stii- mai ales ca ai fost admin. Dac ai fi citit regulamentul forumului, ai fi aflat lucrul asta mai demult.
Ar fi mult mai util sa postezi lucruri interesante referitoare la natura activitatii noastre si care sa atraga cititorii interesati.

Admin
Admin

Varsta : 49
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de idementul la data de Vin Mai 17, 2013 10:58 am

Maaai!! iar ai dreptate;nu-i chip cu tine!! gata, m-am hotarat:nu mai intru in discutii contradictorii cu tine,pardon,dvs. niciodata.SA TRAITI!!ha ha
Da',sefu' am si eu o rugaminte:nu ma mai ....admonestati,asa,prefer live la...telefon Laughing
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexandru la data de Vin Mai 17, 2013 11:26 am

idementul a scris: gata, m-am hotarat:nu mai intru in discutii contradictorii cu tine,pardon,dvs. niciodata.SA TRAITI!!
Crezi ca asta-i un raspuns?

Admin
Admin

Varsta : 49
Localizare : Galati, Romania.
Data de inscriere : 17/01/2011

Sus In jos

RESUSCITARE

Mesaj Scris de idementul la data de Mar Sept 05, 2017 10:01 am

Salut prieteni pescari,cfr-iști,ne...cfr-iști,care mai sunteți,care mai traiți,care mai aveți aceasta pasiune,prin definiție,oameni ai ...apelor,ce-i cu voi!?!?!?...liniște totala,muțenie, parca-am fi oameni ai...deșertului,da și-acolo se mai aude...vântul,la noi....!?Nu va e dor de-o escapada,da-aia ca-n vremurile bune,la mal de apa,in miros de salcie pârguita de toamna, ce se instaleaza,incet,incet...dor de buluceala apei ,in zori când avatul iși face de cap cu plevușca zgribulita de racoarea apei matinale...de ceaunul fermecat al lui Sandu,care ne-a uimit,de-atâtea ori....papilele cu  borșul de pește,ciolanul cu fasole(jur ca mai bune ca la malul apei n-am mâncat niciunde)....dor de discuțiile la o...scânteie,la un rubiniu,poa sa fie și alb ca nu-i bai Very Happy??Pai daca va e...dor,adica,hai cu propuneri...sariți ca acușica vine vremea de...copca,și-atunci e mai...greuț!!Uite,deschid eu ...balul...Cotul Pisicii, malul nostru(fara bac),e aproape,zona-i propice pescuitului,socializarii(eventuala pana de...scântei se poate rezolva rapid și...eficient Laughing)riscurile de a ramâne izolați,daca ploua,minime,și....hai mai ziceți și voi.Data,ca de obicei,o stabilim de comun acord,Hai pâna va hotarâți, s-auzim numai de bine bounce
idementul
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Sus In jos

Mesaj Scris de danstel la data de Joi Sept 14, 2017 4:11 pm

Mie imi e tare dor de o iesire ca pe vremuri!
danstel
PESCAR EMERIT
PESCAR EMERIT

Varsta : 51
Localizare : Galati, 0745314653
Data de inscriere : 20/04/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus